Spektakl Rozbudzanki 6.09.2021r.- gr. IV i V

Dnia 6.09.2021r. grupa IV i V udadzą się do teatru.

Spektakl „Rozbudzanki” w Scenie Wspólnej .
Z ogromną radością zapraszamy naszych Młodych Widzów do Sceny Wspólnej. Sezon 2021/2022 zaczynamy premierą!

Spektakl „Rozbudzanki” oparty został o opowiadanie Justyny Bednarek, autorki serii książek o przygodach Skarpetek, pt. „Pan Pobudka”. To opowieść o początku dnia – kiedy dzieci wieczorem kładą się spać, dobrze, jeśli rodzice znajdą chwilę, aby usiąść przy łóżku i zaśpiewać kołysankę: usypiającą piosenkę rodem z krainy śpiochów. Ale po każdej nocy nastaje poranek. Nie ma w nim miejsca na nutki przesadnie spokojne, bo czasem tym rządzi pośpiech i myśl, że trzeba gdzieś zdążyć: do przedszkola, szkoły, pracy. Dorośli się spieszą, tylko dziecko jeszcze sobie smacznie śpi, jeszcze śni kołysankowe sny. W takiej chwili potrzebne są „rozbudzanki”: przeciwieństwo kołysanek, radosne piosenki poranka, które mają nie tylko przebudzić ale i rozbudzić, przekonać, że czeka nas piękny dzień.