INFORMACJA DOTYCZĄCA SPOSOBU PRZEKAZANIA WIADOMOŚCI O STATUSIE DZIECKA W SYSTEMIE REKRUTACYJNYM

INFORMACJA DOTYCZĄCA SPOSOBU PRZEKAZANIA WIADOMOŚCI O STATUSIE DZIECKA W SYSTEMIE REKRUTACYJNYM W PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU MISIA COLARGOLA W POZNANIU.

 

Stosując się do rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25.3.2020 i respektując unijne rozporządzenia RODO, listy dzieci ogłoszone zostaną na stronie internetowej przedszkola w następujący sposób:

  1. kolejność alfabetyczna
  2. trzy pierwsze litery nazwiska + pełne imię dziecka + trzy ostatnie cyfry pesel

Listy pojawią się na stronie www przedszkola 9.04.2020 o godz. 12.00

Przestrzegając w pełni Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 31.03.2020 w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii – nie ma możliwości zapoznania się z wynikami bezpośrednio w przedszkolu.

 

telefon kontaktowy 572 790 628