AKCJA UŚMIECHNIJ SIĘ

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w Naszej Colargolowej akcji. Proponujemy Wam radosną inicjatywę UŚMIECHNIJ SIĘ, która ma na celu wspólne działanie na odległość niosące przesłanie, byśmy w tych trudnych czasach uśmiechali się do siebie jak najczęściej okazując sobie nawzajem życzliwość. Zatem dzieci z poszczególnych grup, rysują, malują, wycinają, wylepiają, wyklejają przydzielony grupie uśmiechnięty symbol a następnie swoje uśmiechnięte/zwariowane zdjęcie z pracą przysyłacie do Waszych cudownych Cioć do poniedziałku 27.04.2020r. Bardzo serdecznie zachęcamy WSZYSTKICH do udziału w tej cudownej akcji, my ciocie też bierzemy udział, Rodziców również zapraszamy.

GRUPA I i II- uśmiechnięte słoneczka

GRUPA III i VI- uśmiechnięte serduszka

GRUPA IV i V- uśmiechnięte kwiatuszki