Wizyta Taty Ani

 

w czwartek gościliśmy w naszej sali tatę Ani – Pana Bartka. Temat Egiptu tak się spodobał, że Pan Bartek, który między innymi jest instruktorem nurkowania postanowił nas odwiedzić i opowiedzieć nam o tym zawodzie oraz swoich wyprawach na Morze Czerwone. Zwiedziliśmy pustynię Wadi Rum i Petrę (zabytek) w Jordanii wraz z wielbłądami, smażyliśmy placki z mieszkańcami. Dowiedzieliśmy się także nieco o księciu Jordanii, który ze względu na swój majątek postanowił zatapiać samoloty (m.in. Herkulesa), aby tworzyć sztuczne rafy. Ania wraz z tatą wprowadzili nas we wspaniały podwodny świat flory i fauny morskiej, a nawet zobaczyliśmy kilka wspomnień Ani z wakacji, kiedy nurkowała (syrenka jednak istnieje). Pytań na spotkaniu nie było końca!!! Colargole były tak zafascynowane, że już nie możemy doczekać się kolejnych spotkań (a będą 😁). BARDZO DZIĘKUJEMY ZA ZAANGAŻOWANIE, CHĘĆ PODZIELENIA SIĘ SWOJĄ PASJĄ I WIEDZĄ PANIE BARTKU!!!! TO BYŁ WSPANIAŁY CZAS😁😍