TEATR TEATryle- SZAŁAPUTKI

SZAŁAPUTKI to pełen humoru spektakl z wartką akcją dla najmłodszych widzów. Bajka opowiada o przygodach nie do końca rozsądnych kurczaków, które pomimo przestróg swojej mamy narażają się na niebezpieczeństwo. Mama Kura bardzo się stara chronić swoje dzieci. Karmi je, dba o bezpieczeństwo na podwórku, poucza. Ale dzieci, jak to dzieci (znacie to przecież), nie zawsze pamiętają o przestrogach. Gdy tylko w pobliżu pojawia się wiecznie głodny Lis, natychmiast wpadają w tarapaty. Jedyną osobą, która mogłaby im pomóc, jest bardzo płochliwa Myszka. Czy dwa małe Kurczaki i Mysz są w stanie zwyciężyć chytrego, sprytnego i przebiegłego Lisa? Czy Myszka przezwycięży swój strach i jak potoczą się losy tej nieco zwariowanej trójki bohaterów?