SKOK NA KSIĘŻYC SPEKTAKL/ВИСТАВ JUMP ON THE MOON – 25.04.2022

SKOK NA KSIĘŻYC SPEKTAKL- 25.04.2022

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI NA PREMIERĘ SPEKTAKLU W PT. SKOK NA KSIĘŻYC WYKONANIU NASZYCH UKOCHANYCH AKTORÓW TEATRU TEATRYLE.

Skok na księżyc
Bohater „Skoku na księżyc” jest szybszy od ślimaka ale wolniejszy od ryby, odważniejszy od szczura lądowego ale bardzo boi się samotności. Jest dobrym pływakiem ale najlepiej wychodzi mu skakanie. Jest też bardzo ambitny, chciałby skoczyć najdalej, najwyżej i dokonać czegoś naprawdę wielkiego. Czy mu się to uda? Co zdobędzie? Czego dowie się o świecie i o sobie samym?
Kto jest naszym bohaterem? Zapraszamy na widownię ! Wyruszcie razem z nami w teatralną podróż. Może razem z nami dowiecie się czegoś nowego o sobie. Czy warto zadawać tyle pytań?
Skąd wiemy, to co wiemy a skąd nie wiemy, tego, czego nie wiemy? I gdzie to jest?
Reżyseria: Mariola i Marcin Ryl-Krystianowscy
Scenografia i lalki: Olga Ryl-Krystianowska
Muzyka: Jakub Woźniak
Występują: Mariola i Marcin Ryl-Krystianowscy

ВИСТАВ JUMP ON THE MOON

ЗАПРОШУЄМО УСІХ ДІТЕЙ НА ПРЕМ’ЄРУ ВИСТАВИ В ПТ. СТРИБОК НА МІСЯЦЬ У ВИКОНАННЯ НАШИХ УКОХАНИХ АКТОРІВ ТЕАТРАЛЬНОГО ТЕАТРУ.

Стрибати на місяць
Головний герой «Стрибка на місяць» швидше за равлика, але повільніше від риби, сміливіший за сухопутного щура, але дуже боїться самотності. Він хороший плавець, але найкраще вміє стрибати. Він також дуже амбітний, він хотів би стрибнути найдальше, найвище і зробити щось дійсно велике. Чи вдасться йому? Що він отримає? Що він дізнається про світ і про себе?
Хто наш герой? Запрошуємо до глядачів! Вирушайте з нами в театральну подорож. Можливо, з нами ви дізнаєтесь щось нове про себе. Чи варто задавати стільки питань?
Як ми знаємо те, що знаємо, і як не знаємо того, чого не знаємо? А де воно?
Режисери Маріола та Марцін Рил-Крістяновські
Сценографія та ляльки: Ольга Риль-Крістяновська
Музика: Якуб Возняк
У головних ролях: Маріола та Марцін Рил-Крістяновський