KINO MUZA ZAPRASZA

WYJĄTKOWY PREZENT MIKOŁAJOWY

KINO MUZA ZAPRASZA DZIECI NA SEANS:

7.12.gr.1 i 2 wyjazd autokarem na g.10:00

„PRZYTUL MNIE POSZUKIWACZE MIODU”
Dowiemy się czy spełnią się marzenia misia o słodkim torcie z miodem? obejrzymy przygody podczas długiej wyprawy do Złotej Krainy w poszukiwaniu cennego składnika na urodzinowy tort.

8.12.gr.4 i 5 wyjazd tramwajem na g.10:00

„ELLA,BELLA BINGO”
To przygody małej, wyjątkowo optymistycznej dziewczynki. Humorystyczna mieszanka zabawy i śmiechu. Dowiemy się , że Przyjaźń to nie taka łatwa sprawa, przekonamy się ,że wspólnie możemy wszystko. Zwłaszcza, że lepszym od jednego przyjaciela jest ich dwóch

9.12.gr.3 i 6 wyjazd tramwajem seans na g.10:00

„MAMA MU WRACA DO DOMU”
Mama Mu to odlotowa krowa ,która nigdy się nie nudzi. Zamiast siedzieć na łące woli próbować nowych rzeczy! Kiedy pewnego dnia przybywa na farmę bocian obieżyświat, swoje uporządkowane życie wywraca do góry nogami. To pełna optymizmu i uroku historia o przyjaźni i wielkiej wędrówce całej rodziny.