DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dzisiaj jest dzień Babci i święto Dziadziusia, o tym dniu pamięta każda mała wnusia. My – wasi wnukowie – również pamiętamy i swoim najbliższym życzenia składamy. W dniu Waszego święta, chcemy Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia uśmiechu i słonka. Szczęścia wielkiego i wszystkiego dobrego.

Święto Babci i Dziadka, obchodzone 21 i 22 stycznia, to jedne z najpiękniejszych świąt obchodzonych w przedszkolu. To wyjątkowy okres, gdy dziadkowie mogą spędzić czas ze swoimi  największymi skarbami – wnukami. Wysłuchać specjalnie wyrecytowanych przez nich wierszyków, a także otrzymać własnoręcznie wykonane przez maluchy prezenty.Niestety w tym roku,  jaki i poprzednim z powodu pandemii, nasi kochani Dziadkowie nie mogli  odwiedzić naszego przedszkola. My jednak  nie zapomnieliśmy o nich.

Dzieci wraz ze swoimi ciociami przygotowywały się do tego święta bardzo aktywnie .W salach pojawiły się gazetki okolicznościowe, przedszkolaki przygotowywały upominki dla swoich bliskich, uczyły się wierszy, piosenek i tańców. Występy z tego szczególnego święta zostały przeniesione w sferę wirtualną w formie filmu  z tysiącami całusów dla Babć i Dziadków. Przedszkolaki w tym dniu zabrały dla swoich dziadków upominki i laurki wraz z życzeniami.

W LINKU PONIŻEJ FILMIK