BAJKOWA SZOPKA

DZIŚ DO PRZEDSZKOLA PRZYJECHALI DO NAS AKTORZY TEATRU „POD ORZEŁKIEM”, AŻ Z BIAŁEGOSTOKU PODCZAS SPOTKANIA MIELIŚMY PRZYJEMNOŚĆ   OBEJRZEĆ PRZEDSTAWIENIE PT. BAJKOWA SZOPKA.
Ten świąteczny spektakl z piękną scenografią był w sam raz na ten przedwigilijny czas. Spektakl był zabawny zarówno dla nauczycieli jak i przedszkolaków. Nawiązywał do tradycji papierowych szopek, sporo w nim było śpiewu (klasyczne kolędy i pastorałki) i humorystycznego podejścia do tematu. W tradycyjne jasełka wpleciono postaci z bajek, które zbuntowały się przeciwko swoim rolom i pomogły małemu Jezuskowi. Akcja działa się w bibliotece, gdzie w Noc Wigilijną postacie z książek przemówiły do przybyłych na przedstawienie przedszkolaków.