BOŻONARODZENIOWE ZDJĘCIA- 1 GRUDNIA 2020

Świąteczny czas, to wyjątkowy czas… szkoda byłoby zrezygnować z corocznych zdjęć. W związku z tym, podjęliśmy decyzję, że nie dajemy za wygraną i nie porzucamy naszej tradycji. Zdjęcia będą wykonywane 1 grudnia.

Zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa, nie będą dostępne żadne rekwizyty (jak to miało miejsce do tej pory). Można ubrać dzieci odświętnie.

Fotograf wykona zdjęcia w dwóch ujęciach, wywoła je i dostarczy do przedszkola. Każdy z wychowawców zrobi zdjęcie zdjęć 🙂 i wyśle Państwu mailem. Możecie się Państwo na zdjęcia zdecydować, bądź nie. Będzie możliwość zamówienia większej ilości odbitek. Odliczoną kwotę przekażą Państwo w kopercie (tak jak za książki), a w zamian otrzymają kopertę ze zdjęciami.