WĄŻ grupa III i VI 26.01.2019r.

26.02.2019r.

DZIECI Z GRUPY 3 i 6 WYJEŻDŻAJĄ AUTOKAREM
DO TEATRU ANIMACJI NA GODZ.9:30 NA SPEKTAKL PT „WĄŻ”
Wąż– to inteligentny, pełen humoru słownego i sytuacyjnego spektakl,
który mówi o sprawach niezwykle ważnych: przyjaźni, pomagającej
rozwiązać najtrudniejsze sprawy i o bezcennej „inności”, odmienności ,
która czyni z nas istoty jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne.

Śniadanie wcześniej g.8:00!!

Spektakl proponuje mądrą, teatralną zabawę budowaną ruchem,
rytmem, działaniem. Postacie, sytuacje kreowane są przez
współistniejących na scenie aktorów i – dowcipnie zaprojektowane,
intrygująco -animowane lalki.

„Wąż” – współczesnej dramatopisarki Marty Guśniowskiej – to inteligentny, pełen humoru słownego i sytuacyjnego tekst, który mówi o sprawach niezwykle ważnych: przyjaźni, pomagającej rozwiązać najtrudniejsze sprawy i o bezcennej „inności”, odmienności , która czyni z nas istoty jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne. O znaczeniu tych wartości dowie się pewien Wąż, niezadowolony ze swojego wyglądu. Wspólna wędrówka w towarzystwie wspaniałych, zwariowanych zwierzaków: Gekona i Chomika przekona go, że najważniejsze to zaakceptować siebie, polubić takiego, jakim się jest.

Spektakl proponuje mądrą, teatralną zabawę budowaną ruchem, rytmem, działaniem. Postaci, sytuacje kreowane są przez współistniejących na scenie aktorów i – dowcipnie zaprojektowane, intrygująco animowane – lalki.