UAM WYDZIAŁ ANGLISTYKI

DZISIAJ UDALIŚMY SIĘ NA UNIWERSYTET IM. ADAMA MICKIEWICZA, A KONKRETNIE NA WYDZIAŁ ANGLISTYKI. TAM TEŻ PRZYWITAŁA NAS PANI ANIA PRZEBRANA ZA MYSZKĘ MINI. POZNALIŚMY SIĘ I RUSZYLIŚMY W NIEZNANE. ZOBACZYLIŚMY WIELE CIEKAWYCH MIEJSC MIN. LABORATORIUM JĘZYKA, DZIEKANAT, POKÓJ PANI DZIEKAN ORAZ PRZESZKODZILIŚMY W TZW. KOLEGIUM GDZIE POZNALIŚMY SAMĄ PANIĄ DZIEKAN. ZOBACZYLIŚMY TEŻ TAMTEJSZĄ BIBLIOTEKĘ I MASZYNĘ DO ODDAWANIA KSIĄŻEK, GDY BIBLIOTEKA JEST ZAMKNIĘTA. MIELIŚMY TEŻ OKAZJĘ ZOBACZYĆ NA WŁASNE OCZY STUDENTÓW- HIHI MY TEŻ NIEDŁUGO BĘDZIEMY TAKIMI STUDENTAMI!!! PODCZAS PODRÓŻY MUSIELIŚMY BYĆ UWAŻNI BO NA UCZELNI POUKRYWANE BYŁY ZWIERZĘTA, KTÓRE MUSIELIŚMY ODNALEŹĆ I NAZWAĆ JE PO ANGIELSKI I PODAĆ ICH KOLORY W TYMŻE JĘZYKU. PÓŹNIEJ BYŁO BINGO Z ŻELKAMI, ANGIELSKA PEPPA PIG I NIESAMOWITE HISTORIE PANA TOMKA O HAMBURGERZE, HOT DOGU I GUMIE DO ŻUCIA. TO NIE WSZYSTKO BO ZOSTALIŚMY OBDAROWANI LATARKAMI, DŁUGOPISAMI, OŁÓWKAMI I ODZNAKAMI. NO I OCZYWIŚCIE BYŁ SŁODKI POCZĘSTUNEK. BARDZO DZIĘKUJEMY ZA ZORGANIZOWANIA NAM SUPER DNIA NA UNIWERSYTECIE TACIE ANECZKI PANU RADKOWI ORAZ ZAANGAŻOWANYM W PRZEDSIĘWZIĘCIE W SZCZEGÓLNOŚCI PANI ANI I PANU TOMKOWI. BYŁO SUPPPPPPER!!!