PODRÓŻE MAŁE I DUŻE MISIA COLARGOLA- CHINY

TYM RAZEM WSPÓLNIE UDALIŚMY SIĘ W PODRÓŻ DO CHIN. PODRÓŻOWALIŚMY SZYBKO, ZALEDWIE MUSKAJĄC TO NIESAMOWITE MIEJSCE. BYLIŚMY W PEKINIE W ZAKAZANYM MIEŚCIE, POZNALIŚMY HISTORIĘ ARMII Z TERAKOTY. UDAŁO NAM SIĘ STWORZYĆ WŁASNĄ TEKTUROWĄ ARMIĘ. ZOBACZYLIŚMY MUR CHIŃSKI  I WPADLIŚMY DO HONGKONGU I SINGAPURU. POZNALIŚMY NIESAMOWITE ZWIERZĘ ZAMIESZKUJĄCE TERENY CHIN, CZYLI PANDĘ. ZAJADALIŚMY SIĘ SAJGONKAMI, ZAPARZALIŚMY HERBATĘ W TRADYCYJNY SPOSÓB I JEJ KOSZTOWALIŚMY.  POZA TYM POZNAWALIŚMY JĘZYK CHIŃSKI W PODSTAWOWYCH ZWROTACH TAKICH JAK NI HAO 你好, CZY UCZYLIŚMY SIĘ PIOSENKI O DWÓCH TYGRYSKACH 贝瓦儿歌《两只老虎》NO I OCZYWIŚCIE ODNAJDYWALIŚMY RÓWNOWAGĘ PODCZAS ĆWICZEŃ TAI CHI. Z PRZYKROŚCIĄ OPUSZCZAMY TEN CIEKAWY KRAJ, ALE JUŻ NIE MOŻEMY DOCZEKAĆ SIĘ KOLEJNEJ PODRÓŻY.