Ogródek przedszkolny!!!

OGRÓDEK PRZEDSZKOLNY

Przypominam wszystkim rodzicom, iż ogródek przedszkolny jest do dyspozycji dzieci, ale tylko podczas pobytu w przedszkolu i pod opieką nauczycieli. Zgodnie z cały czas obowiązującymi przepisami sanitarnymi, po zakończeniu zabawy – sprzęt zabawowy musi być dezynfekowany. Wobec powyższego – proszę po odebraniu dziecka z przedszkola nie przebywać w ogródku ! Park Cytadela oferuje mnóstwo ciekawych miejsc, w tym ogólnodostępne place zabaw, na których  mają zastosowanie inne przepisy.

Jednocześnie chciałam poinformować, iż ogródek nasz przeszedł małą korektę – został odnowiony trawnik, dosadzony  żywopłot, pomalowane ławeczki oraz płot od strony ulicy Bastionowej. Pojawiły się nowe zabawki, które posiadają wymagane przez przepisy BHP certyfikaty. Do końca maja przybędą jeszcze dwa nowe elementy.

Z poważaniem  Hanna Ciechanowska