NOCOWANIE

PIĄTEK GODZINA 18.00, DZIWNE PRZEDSZKOLE OTWARTE A DO NIEGO WĘDRUJĄ PRZEDSZKOLAKI Z WALIZKAMI. TAK TO WŁAŚNIE DZIŚ NOCOWANIE W PRZEDSZKOLU. PO WYBRANIU MATERACA POŻEGNANIU Z RODZICAMI ROZPOCZĘŁO SIĘ. NAJPIERW ZŁOŻYLIŚMY UROCZYSTĄ PRZYSIĘGĘ I DOSTALIŚMY KAMIEŃ ODWAGI I DOBREJ ZABAWY. PODPISALIŚMY ZŁOŻONĄ PRZYSIĘGĘ I RUSZYLIŚMY PRZYGOTOWAĆ PIZZĘ I ZJEŚĆ PRZEPYSZNĄ DROŻDŻÓWKĘ, KTÓRĄ PRZYWIOZŁA DLA NAS MAMA ZUZI. NAJEDZENIE GOTOWI BYLIŚMY NA PODJĘCIE WYZWANIA NA PLACU ZABAW. W DWÓCH GRUPACH POŁĄCZONYCH SZARFAMI MUSIELIŚMY WYKONAĆ 4 ZADANIA BY ODNALEŹĆ WSKAZÓWKĘ DO UKRYTEGO SKARBU. ZADANIA WYKONALIŚMY ŚPIEWAJĄCO I DOSTALIŚMY PODPOWIEDŹ GDZIE UKRYTA JEST KOLEJNA WSKAZÓWKA, ALE NAJPIERW MUSIELIŚMY ZJEŚĆ NASZĄ PIZZĘ NA KOLACJĘ. PO KOLACJI ODKRYLIŚMY TATUAŻE POD TALERZAMI, KTÓRE NALEŻAŁO ZROBIĆ PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO KOLEJNEGO ETAPU. GDY JUŻ WSZYSCY MIELI SWÓJ TATUAŻ NA RĘCE POSZLIŚMY SIĘ UBRAĆ I W SALI NR 1 ODNALEŹLIŚMY KOLEJNĄ WSKAZÓWKĘ, KTÓRA POPROWADZIŁA NAS NA CYTADELĘ GDZIE MIN. MUSIELIŚMY: ZATAŃCZYĆ WKOŁO NASZEGO DĘBU, OŚWIETLIĆ BRZOZĘ NAD STAWEM, RAKIETĄ UDAĆ SIĘ POD WIADUKT, GDZIE ODŚPIEWALIŚMY HYMN PRZEDSZKOLA, A NA KONIEC OŻYWILIŚMY RZEŹBĘ ABAKANOWICZ I ODNALEŹLIŚMY SKARB UKRYTY W MAGICZNYM KOCIOŁKU KOŁO ŻALEK. NA KONIEC NOCNA ZABAWA NA NIEBIESKIM PLACU WSPÓLNE ZDJĘCIE I DO PRZEDSZKOLA NA PYSZNĄ HERBATKĘ. PO PRZEBRANIU W PIŻAMKI I UMYCIU ZĘBÓW PRZYSZŁA KOLEJ NA DYPLOMY, BITWĘ NA PODUCHY I NOCNĄ DYSKOTEKĘ  Z LATARKAMI Z UNIWERSYTETU. PO ZABAWIE PRZYSZEDŁ CZAS NA BAJECZKĘ I CZYTANIE KSIĄŻKI PT. MAGICZNE DRZEWO. RANO UMYLIŚMY SIĘ, SPAKOWALIŚMY NASZE RZECZY I BAWIĄC SIĘ OCZEKIWALIŚMY NA ŚNIADANKO PRZYGOTOWANE PRZEZ RODZICÓW. NOTABENE KOCHANI RODZICE ZADBALI O WSZYSTKO, A ŚNIADANKO BYŁO OGROMNĄ UCZTĄ, NA KTÓREJ KAŻDY ZNALAZŁ COŚ PYSZNEGO DLA SIEBIE. BARDZO DZIĘKUJEMY BYŁO PYSZNIAŚCIE. PÓŹNIEJ ROZMOWY, DYSKUSJE I ZABAWY NA PLACU. DZIĘKUJEMY TO BYŁ DOBRZE SPĘDZONY CZAS W PRZEMIŁYM TOWARZYSTWIE.