MOZART-HIT I TOP- BACH

W DNIU 7.03.2018r.

O GODZINIE 12.50

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI NA BARDZO CIEKAWY KONCERT:

MOZART-hit, top- BACH.

CELEM PRZEDSTAWIANIA JEST POZNANIE NAJWYBITNIEJSZYCH KOMPOZYTORÓW MUZYKI POWAŻNEJ ORAZ ICH NAJSŁYNNIEJSZE UTWORY.

NAUKA ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE W NAJPRZYJEMNIEJSZEJ FORMIE- PRZEZ ZABAWĘ. CO PRAWDA BĘDZIE TO KONCERT MUZYKI POWAŻNEJ, ALE W ZASADZIE TAK TYLKO Z NAZWY… TAK NAPRAWDĘ DZIECI WEZMĄ UDZIAŁ W PASJONUJĄCYM TELETURNIEJU! SĄ TAKIE UTWORY, CZASEM ICH FRAGMENTY, KTÓRE WSZYSCY ROZPOZNAJEMY, ALE NIE ZAWSZE POTRAFIMY POWIEDZIEĆ SKĄD… CZAS WIĘC ODŚWIEŻYĆ PAMIĘĆ! ZROBIMY QUIZ, KTÓREGO BOHATERAMI BĘDĄ NAJSŁYNNIEJSI KOMPOZYTORZY MUZYKI KLASYCZNEJ. POZNAMY ICH NIECO BLIŻEJ ORAZ PRZYPORZĄDKUJEMY IM ICH NAJWIĘKSZE HITY.KTO SIĘ POJAWI? TEGO NIE ZDRADZIMY… SPRAWDZIMY WASZĄ MUZYCZNĄ CZUJNOŚĆ, UWAŻNE SŁUCHANIE I ZAPAMIĘTYWANIE.

WYSTĄPIĄ INSTRUMENTY: SKRZYPCE?ALTÓWKA, TUBA/PUZO I INSTRUMENT KLAWISZOWY.