Odbiór książek i rzeczy

DRODZY RODZICE !

Ze względu na przedłużający się czas zamknięcia przedszkola, proponujemy Państwu odbiór pozostawionych rzeczy dzieci– zarówno naszych książek edukacyjnych oraz odzieży i butów.
Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną i obowiązujące obostrzenia, musimy przeprowadzić całą akcję w sposób bezpieczny dla nas wszystkich.
Proszę o dostosowanie się do następującego harmonogramu:
poniedziałek, 27.04
godz. 10 – 11 odbiór rzeczy w grupie 5 pani Ewy Zarzecznej
godz. 11 – 12 odbiór rzeczy w grupie 2 pani Asi Piaseckiej
wtorek, 28.04.
godz. 10 – 11 odbiór rzeczy w grupie 1 pani Agnieszki Knowczyńskiej
godz. 11 – 12 odbiór rzeczy w grupie 4 pani Magdy Fabiszewskiej
środa, 29.04
godz. 10 – 11 odbiór rzeczy w grupie 3 pani Kingi Czernielewskiej
godz. 11 – 12 odbiór rzeczy w grupie 6 pani Mileny Chwiałkowskiej
Rzeczy dzieci będą spakowane do worków foliowych, podpisane imieniem i nazwiskiem na naklejce. Worki zostaną wyłożone przed przedszkole, przy ławeczkach – z prawej strony jedna grupa, z lewej strony druga grupa. Będziemy pamiętać o rodzeństwach, aby za jednym przyjazdem odebrać wszystkie rzeczy.
Bardzo proszę o zachowanie ostrożności, stosowanie maseczek, rękawiczek oraz wchodzenie po kolei, nie gromadnie.
Proszę, nie zabierajcie Państwo ze sobą dzieci ! Myślę, że mogłoby im być przykro, że nie mogą wejść do przedszkola, na plac zabaw ani spotkać kolegów ! Poza tym, ich obecność na pewno miałaby wpływ na sprawny
przebieg całej akcji…
Drodzy Rodzice – nie będzie możliwości spotkania się, porozmawiania z Paniami Nauczycielkami !
Cały czas możliwy jest wyłącznie kontakt mailowy czy telefoniczny. CZUJMY SIĘ WSZYSCY BEZPIECZNIE !
RZECZY NIEODEBRANE ZOSTANĄ PRZECHOWANE W PRZEDSZKOLKU DO CZASU OTWARCIA PLACÓWKI.
Pozdrawiam serdecznie, życzę dużo zdrowia i spokoju….
Hanna Ciechanowska